TU Zdrowie

Uprzejmie informuję, że na dzień 01.01.2017 r. ilość osób uczestniczących w programie ubezpieczenia zdrowotnego w Urzędzie Miasta Opola jest niewystarczająca aby program mógł być kontynuowany, dlatego nadal zbierane są deklaracje od osób chcących przystąpić do programu.
Bardzo proszę o zgłaszanie się w terminie do dnia 15.01.2017 r. do Pani Katarzyny Flis – Baranek z Wydziału Organizacyjnego (Ratusz, pok. 423) w celu złożenia stosownej deklaracji.
Jednocześnie informuję, że trwają prace zmierzające do wyłonienia w drodze przetargu nowej interesującej oferty ubezpieczenia zdrowotnego na okres kolejnych 24 miesięcy.

Sekretarz Miasta
Grzegorz Marcjasz