Aktualizacje aplikacji Systherm
W związku z planowanymi pracami aktualizacyjnymi w dniu 05.01.2017 od godziny 14:30 nie będzie możliwości korzystania z aplikacji Systherm:
i.EGiB, i.NET, Sigma, Mapa oraz Ośrodek.
i.EGiB, i.NET, Sigma, Mapa oraz Ośrodek.
Przywrócenie funkcjonalności planowane jest 09.01.2017 r.
Kierownik Referatu MODGiK w Wydziale GiK
Maciej Sznabel
Maciej Sznabel






