Ogłoszenie dla pracowników – WYSOKIE TEMPERATURY

Ze względu na wysoką temperaturę w dniach tj. 30 lipca – 31 sierpnia  2018 r. pracownicy Urzędu pracujący w pokojach, w których temperatura osiągnie 30 stopni C lub więcej mogą zakończyć pracę o godz. 13:30 (w czwartek o 14.30, w piątek o 13.00). Skrócony czas pracy nie dotyczy pracowników wykonujących obowiązki w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Kierownicy komórek organizacyjnych zobligowani są do zapewnienia sprawnej obsługi wydziałów.
W wydziałach obsługujących klientów powinny pozostać osoby, które zapewnią obsługę do godz. 15.30, w czwartek do godz. 17.00, natomiast w piątek do godz. 14.00.

Arkadiusz Wiśniewski

Prezydent Miasta