Szkolenia z obsługi Edytora Aktów Prawnych – Legislator Premium

W dniach 07 – 08 lutego br. w Ratuszu w sali 312 odbędą się szkolenia z obsługi Edytora Aktów Prawnych Legislator Premium.
Szkolenie będzie prowadzone w formie warsztatów w grupach 15 osobowych, na poziomie podstawowym i zawansowanym.

Szkolenie podstawowe obejmuje podstawowe zasady tworzenia projektów aktów prawnych za pomocą Edytora Aktów Prawnych.
Szkolenie zaawansowane obejmuje  wykorzystanie szablonów, import dokumentu z pliku Microsoft Word, tworzenie aktów zmieniających i obwieszczeń z tekstem jednolitym, prowadzenie zbioru aktów prawnych.
Zgłoszenia należy kierować do Wydziału Informatyki do dnia 26-01-2017 za pomocą https://helpdesk.umo.opole.pl/WI  – kategoria „Szkolenia”, podkategoria „Legislator”, ze wskazaniem rodzaju szkolenia oraz z podaniem liczby osób.

Dokładne terminy dla poszczególnych grup szkoleniowych zostaną określone po ustaleniu list uczestników.

Wydział Informatyki