BRAK DOSTĘPU DO INTERNETU – AWARIA

Informujemy, iż brak dostępu do sieci Internet spowodowany jest uszkodzeniem światłowodu operatora telekomunikacyjnego będącego dostawcą Internetu dla Urzędu Miasta Opola. Wszystkie usługi spoza sieci Urzędu Miasta Opola są niedostępne. Ponadto, Miejskie Jednostki Organizacyjne aktualnie nie mają możliwości składania sprawozdań w systemie KSAT.

Pracujemy wspólnie z dostawcą Internetu nad usunięciem awarii.

O usunięciu awarii poinformujemy ogłoszeniem w Intranecie.

Wydział Informatyki